Info over de junioreswedstrijd

Erelijst

1983

1984 (86 dln)

1985 (52 dln)

1986 (98 dln)

1. Vandamme Reginald

1. Brouwer Ruud

1. Devos Johan

1. Soenens Kurt

2. Devos Serge

2. Siemans Mark

2. Vermeulen Jody

2. Bol Jos

 

1987 (124 dln)

1988 (55 dln)

1989 (109 dln)

1990 (92 dln)

1. Leysen Bart

1. De Prins Jan

1. De Smul Pascal

1. Van Hyfte Paul

2. Sturgess Colin

2. Corvers Frank

2. Sleeckx Danny

2. Ludlam Martyn

 

1991 (114 dln)

1992 (105 dln)

1993 (89 dln)

1994 (69 dln)

1. Van Lommel C.

1. Demarbaix Seb.

1. Vennicx Dave

1. De Buysscher

2. Feesjo Fr. (Nw)

2. V.D.Broucke Frank

2. De Buysscher

2. Duewayne C.

 

1995 (59 dln)

1996 (40 dln)

1997 (72 dln)

1998 (54 dln)

1. Meeusen Tim.

1. Dermonpre J.

1. Devolder Stijn

1. Gardeyn Gorik

2. D'Haene Bart

2. Dekkers Johan

2. Vermaut Klaas

2. Bullen Dirk

 

1999 (56 dln)

2000 (100 dln)

2001 (59 dln)

2002 (41 dln)

1. Bullen Dirk

1. V.D.Bussche Steven

1. De Beule Kristof

1. Packet Wim

2. Van Kuik Frank

2. Delcroix Gert

2. Maertens Olivier

2. Capoen Youri

 

2003 (35 dln)

2004 (101 dln)

2005 (105 dln)

2006 (108  dln)

1. Meersman Gianni

1. Maes Nikolas

1. Stannaer Ian (GBR)

1. Naert Fabrice

2. Capoen Youri

2. Vanspeybrouck P.

2. Nolf Frederick

2. Allegaert Matth.

 

 

 

 

2007  (135 dln)

2008 ( dln)

2009

2010

1. Chamon Thomas

 

 

 

2. Beatse Dries

 

 

 

Grote Prijs André Noyelle

Deze interclubwedstrijd voor juniores werd voor het eerst gereden in 1983. In 1996 doopten we deze wedstrijd om tot GP André Noyelle.

De stad Ieper en de K.Y.W. zijn fier om een Olympische wielerkampioen in hun midden te hebben. André Noyelle blijft tot op heden de enige Belgische wielrenner die in de wegwedstrijd een gouden medaille behaalde.

Dat onze wedstrijd een hoog aangeschreven wedstrijd is, vinden we ongetwijfeld terug in het lijstje van de winnaars en de dichtste ereplaatsen. Renners als Serge Devos, Bart Leysen, Frank Corvers, Paul Van Hyfte, Tim Meeusen, Johan Dekkers, Stijn Devolder, Gorik Gardeyn, Frank Van Kuik, Gianni Meersman, Nikolas Maes, Sjors Roosen (Ndl.) en nog enkele anderen mochten met de bloemen zwaaien op het Ieperse podium.

Veel van deze winnaars sloegen of slaan geen slecht figuur in de profrangen.

Deze prachtige wedstrijd kent ieder jaar een spannend wedstrijdverloop maar het Heuvelland is steeds de scherprechter in de finale en brengt de sterkste renners op het voorplan.

De aankomst van de junioreswedstrijd is altijd de voorloper van de ontknoping en aankomst van de Kattekoers Deinze-Ieper.


{gallery}junioren/2010/wereldkampioenfotos{/gallery}

Deelnemende ploegen

15de Grote Prijs André Noyelle

Binnenlandse ploegen


1. Avia Cycling Team

Rik Devoogdt
Jabbeke
2. Kon. Balen BC

Sonia Eyers
Westerlo
3. CT Force vzw

Stefaan Clauwaert
Wervik
4. Pro Cycling team vzw Neerpelt Louis Veugen
Zonhoven
5. Immo Dejaeghere Lotto C. T. Menen Denny Desaever
Diksmuide
6. VZW Onder-Ons-Parike
Jean-Paul De Mil
Galmaarden
7. Cyclingteam Wervik
Eddy Vancraeynest
Brugge
8. Kon. Brugse Velosport
Dirk Vervaecke
Zedelgem
9. Keukens Redant C.T.
Frank Van Impe
Erpe-Mere
10. Royal Vélo Sport Peruwelz Bury Laurent Liégeois

Peruwelz
11. KSV Deerlijk-Gaverzicht
Frank Decoene
Bissegem
12. Tieltse Rennersclub
Jean-Pierre Deloof
Meulebeke
13. Cyclingteam M. Pinte
Martin Pinte
Bredene
14. CT DJ Matic Kortrijk
Eddy Vanden Broucke Heule
15. Jonge Renners Roeselare
Filip Hellebuyck
Ruddervoorde
16. Cube - Fintroct

Olivier Onderbeke
Kruishoutem
17. Wielerclub Oostende Noordzee Sam Piers
Oedelem
18. Wielerteam Waasland
Willy De Wael
Haasdonk
19. WC De Molenspurters
Bart Schietgat
Meulebeke
20.
Jong Flandriens Museeuw Bike Test Team
Louis Stroobants

Herent































Buitenlandse ploegen


Nederland






21. Sinnigebouw Wielerteam
Dick Lof

NW Purmerend
22. Opleiding de Peddelaars - De Jong&Laan Jelmer Wolters
VK Zwolle
23. Wilton Cycling Team
Mark Sikking
KS Driebergen
24. Combinatie Zuid-Holland
Henk Freije
HH Zoetermeer
25. Tilburgse Wielerclub Pijnenburg Sjef van Gestel
GM Tilburg
26. Meteoor Assen-Roden
Piet Bakker
AJ Beilen
27. Wielervereniging Schijndel
Albert Ketelaars
PT Eerde
28. W.V. Noord-Holland
Paul Tabak
AX Egmond Binnen
29.
Jan van Arckel

Jan Aardoom

Capelle a d Ijssel

Frankrijk

30. U.S. Roncq Cyclisme
Jean-Luc Haegeman
Mouscron
31. Team Wasquehal Junior
Fréderic Limousin
Grande Synthe
32. CC Vieux Conde en Geofco Team Bertrand Broux
Villeneuve d'Ascq
33. La Chérizienne - Vll de Chauny Didier Chatelin Clastres